Consultant recruitment (32-40 uur)


Consultant recruitment (32-40 uur) - 210914

Voor ons team zoeken wij een gedreven consultant recruitment die aan de slag gaat met overheidsopdrachten in de ruimtelijke ordening, infrastructuur, bouw en vastgoed.

Wie zijn wij?
Voor de uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een consultant recruitment die met ons als projectmanagement- en interim-adviesbureau mee gaat werken aan de mooiste projecten binnen de openbare ruimte in Nederland. Je krijgt energie van het halen van resultaten en doet dit samen met jouw collega’s.

Je komt terecht in een gezellig, commercieel gedreven team van recruitmentconsultants. In je dagelijkse werk krijg je ondersteuning van de teams van het secretariaat, financiële en contractadministratie en communicatie. Hierdoor kan je je volledig focussen op het bij elkaar brengen van vraag en aanbod binnen onze projecten en het begeleiden van jouw medewerkers bij onze opdrachtgevers. Uiteraard houd je wel de regie over de ondersteunende processen.

We leiden jou op in onze specifieke branches en vakgebieden. Hierdoor word je zo snel als mogelijk zelfstandig verantwoordelijk voor het gehele recruitmentproces: het kiezen, opzetten, begeleiden en afronden van jouw eigen trajecten. Je hebt daarin veel vrijheid, maar kunt altijd terugvallen op de jarenlange ervaring en kennis van jouw collega’s die deze graag delen.

Guido Lamet – consultant recruitment: “Toen ik bij Van Dijk kwam werken was ik vooral erg onder de indruk van het hoge kwaliteits- en kennisniveau en de manier waarop processen zijn ingericht. Hierdoor kan ik mij goed richten op het gehele recruitmentproces. Werken bij Van Dijk voelt als het werken bij een familiebedrijf.”

Wat ga je doen?

 • Je beoordeelt binnengekomen aanvragen van onze opdrachtgevers en kiest je eigen projecten.
 • Je verricht zoekacties voor de werving van kandidaten, zowel met onze eigen database als met de beschikbare zoekmachines van vacaturebanken en LinkedIn. Je bouwt hierdoor aan je eigen netwerk.
 • Je herkent kennis en ervaring op basis van cv’s en de behoefte in de markt.
 • Je benadert kandidaten en onderhoudt persoonlijk en professioneel contact en bouwt een warme band op met ze.
 • Je onderhoudt intensief contact met de opdrachtgevers en medewerkers in je portefeuille en bezoekt deze op locatie als dit mogelijk is.
 • Je begeleidt jouw medewerkers en ondersteunt ze bij hun projecten en ontwikkeling, zowel telefonisch als op projectlocatie.
 • Je denkt binnen ons team mee over ontwikkelingen en kansen op de markt.

Het resultaatgerichte team van Van Dijk Employment Services weet door intensief samenwerken binnen een informele werksfeer topresultaten te behalen bij de invulling van opdrachten bij onze opdrachtgevers. Onze aanpak kenmerkt zich door een open, transparante, professionele en persoonlijke benadering van zowel medewerkers als opdrachtgevers.

Binnen ons vakgebied behoren we tot de top van Nederland. Dit doen wij door de uitwisseling van kennis, kandidaten en ervaringen, waardoor wij in onze snelle markt de juiste mensen op tijd weten in te zetten. Wij zoeken dan ook iemand die liever niet heel de dag achter de computer zit, maar juist houdt van afwisseling en snel schakelen en die het leuk vindt om medewerkers en opdrachtgevers te bezoeken.

Jouw profiel:

 • Je hebt een afgeronde relevante hbo-opleiding.
 • Je hebt werkervaring in de arbeidsbemiddeling of in de zakelijke dienstverlening.
 • Je bent resultaatgericht, analytisch en besluitvaardig.
 • Je bent representatief, assertief en communicatief sterk.
 • Je hebt interesse in de vakgebieden rond de openbare ruimte.
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B om de medewerkers en opdrachtgevers te kunnen bezoeken.

Of je nu junior, medior of senior bent in jouw kennis en ervaring, reageer vooral bij interesse in deze recruitmentvacature! We gaan graag met jou het gesprek aan om te kijken op welk niveau je bij ons kunt instromen.

Wij bieden jou:

 • een passend salaris bij je kennis en ervaring plus een riante bonusregeling.
 • een goede pensioenregeling.
 • een bedrijfsauto.
 • een interne opleiding.
 • mogelijkheden tot gedeeltelijk thuiswerken.
 • teamuitjes (wij doen ons best om deze te organiseren in deze tijd).
 • elke vrijdag een gezamenlijke lunch en borrel aan het einde van de dag in ons eigen café, uiteraard wel op gepaste afstand.

Waar?
Dordrecht

Wanneer?
De functie is per direct beschikbaar voor 32-40 uur per week.

Hoe?
Reageer vóór vrijdag 28 januari en stuur uw cv naar info@vandijkwerkt.nl of klik op Solliciteren. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Jan van Workum, 078-6549060. Referentienummer 210914.Copyright ©2019 - Van Dijk Employment Services