Consultant recruitment


Consultant recruitment - 220151

Voor ons team zoeken wij een gedreven consultant recruitment die aan de slag gaat met overheidsopdrachten in de ruimtelijke ordening, infrastructuur, bouw en vastgoed.

Wat ga je doen?

 • Je beoordeelt binnengekomen aanvragen van onze opdrachtgevers en kiest je eigen projecten in overleg met je collega-consultants.
 • Je voert zoekacties uit voor de werving van kandidaten in onze eigen database en online recruitmentplatforms, zoals LinkedIn, Monsterboard en Nationale Vacaturebank. Je bouwt hierdoor aan je eigen netwerk.
 • Je herkent kennis en ervaring op basis van cv’s en de behoefte in de markt.
 • Je benadert kandidaten en onderhoudt persoonlijk en professioneel contact.
 • Je onderhoudt intensief contact met de opdrachtgevers en medewerkers in je portefeuille en bezoekt deze op locatie als dit mogelijk is.
 • Je begeleidt jouw medewerkers en ondersteunt ze bij hun projecten en ontwikkeling met telefonisch contact en fysiek op de projectlocatie.
 • Je denkt binnen ons team mee over ontwikkelingen en kansen op de markt.

Waar kom je terecht?
Wij, Van Dijk Employment Services, geven al tientallen jaren onafhankelijk advies en ondersteuning aan (project)organisaties over de invulling van hun projecten. Zo werken wij aan de mooiste projecten in de ruimtelijke ordening, infrastructuur, bouw en vastgoed.

Ons kantoor bevindt zich in Dordrecht, waar we intensief samenwerken vanuit de teams Backoffice, Commercieel en Communicatie om topresultaten te behalen. Hierdoor behoren we in ons vakgebied bij de top van Nederland. De werksfeer is gezellig, informeel, collegiaal, gemotiveerd en resultaatgericht.

Jij wordt onderdeel van het team Commercieel waar de consultants recruitment verantwoordelijk zijn voor het gehele recruitmentproces. In je dagelijkse werk krijg je ondersteuning van de teams Backoffice en Communicatie. Hierdoor kan je je volledig focussen op het bij elkaar brengen van vraag en aanbod binnen onze projecten en het begeleiden van jouw medewerkers bij onze opdrachtgevers. Uiteraard houd je wel de regie over de ondersteunende processen.

We leiden jou op in onze specifieke branches en vakgebieden. Hierdoor word je zo snel als mogelijk zelfstandig verantwoordelijk voor het gehele recruitmentproces: het kiezen, opzetten, begeleiden en afronden van jouw eigen trajecten. Je hebt daarin veel vrijheid, maar kunt altijd terugvallen op de jarenlange ervaring en kennis van jouw collega’s die deze graag delen.

Guido Lamet – consultant recruitment: “Toen ik bij Van Dijk kwam werken was ik vooral erg onder de indruk van het hoge kwaliteits- en kennisniveau en de manier waarop processen zijn ingericht. Hierdoor kan ik mij goed richten op het gehele recruitmentproces. Werken bij Van Dijk voelt als het werken bij een familiebedrijf.”

Wat breng je mee?

 • Je hebt een afgeronde relevante hbo-opleiding.
 • Je hebt bij voorkeur werkervaring in de arbeidsbemiddeling, in de zakelijke dienstverlening of in een commerciële functie.
 • Je bent resultaatgericht, analytisch en besluitvaardig.
 • Je bent representatief, assertief en communicatief sterk.
 • Je hebt interesse in de vakgebieden rond de openbare ruimte.
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B om de medewerkers en opdrachtgevers te kunnen bezoeken.

Wij bieden jou:

 • een fulltime functie in loondienst van 36 tot 40 uur.
 • een startdatum in overleg.
 • een tijdelijk contract dat we omzetten in een vast contract als het van beide kanten klikt.
 • een passend salaris bij je kennis en ervaring.
 • een goede pensioenregeling.
 • een bedrijfsauto.
 • een interne opleiding.
 • gratis parkeergelegenheid voor de deur.
 • elke vrijdag een gezamenlijke lunch en borrel aan het einde van de dag in ons eigen café.

Solliciteer nu!
Spreekt deze vacature je aan? Stuur dan zo snel mogelijk je cv naar info@vandijkwerkt.nl of klik op Ik wil solliciteren. Heb je nog vragen? Onze consultant Jan van Workum kan je vraag vast beantwoorden, bel 078-654 90 60. Referentienummer 220151.

Deze vacature is verlopen


Jan van Workum

Jan van Workum


Copyright ©2024 - Van Dijk Employment Services